KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11898196
nr 1189 8196
Wouwermans art, Rastande sällskap. Olja på duk, 29,5x34 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:50:47
2.400 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr